На минулій лютневій сесії Кам'янець-Подільської міської ради розглядали депутати питання про дозволи на проекти землеустрою для Міськтепловоденергія на земельні ділянки на вул. Розвадовського та по проспекту Грушевського.
На сесію , котра відбудеться 6 березня винесено ще три аналогічних питання для того ж комунального підприємства:
- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (біля будинку № 119) КП “Міськтепловоденергія”
- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (біля будинку № 156) КП “Міськтепловоденергія”
- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Івана Франка (біля будинку № 17) КП “Міськтепловоденергія”
Щоб пояснити чим пояснюються такі проекти, на засідання фракції ВО "Свобода" (2 березня) прийшов директор підприємства Валерій Гордійчук.
Не робитиму жодних коментарів, але якщо вам цікава ця тема чи вона вас стосується, прошу переглянути цих два відео.
Фото до публікації не відображає тематику публікації і запозичене з джерела(як і текст про будинок):http://www.autotravel.ua/articles/tancuuchyi-budynok-chudesa-arhitektury-v-polskomu-/view_print.
Танцюючий будинок, або, як поляки його називають, Кривий будинок, розташований на вулиці Героїв Монте-Кассіно. Цю пішохідну вулицю в народі знають як Монтяк.Таке архітектурне дивакувате чудо з'явилося на вулиці Сопота 2004 року. Проект будинку належить архітекторам Шотинському та Залевському.
А ті, у свою чергу, надихалися малюнками знаменитого польського художника Яна Марціна Шанцера (Jan Marcin Szancer), поляки знають митця завдяки його відомим ілюстраціям до дитячих книжок, та Пера Далбергау (Per Oscar Dahlberg) - шведського художника, який живе в Сопоті.Архітекторів попросили зробити проект торгового центру, який би приваблював якнайбільшу кількість туристів, і крім того, будинок мав красиво вписуватися у старовинну архітектуру центру Сопота. Митці впоралися із завданням більш ніж успішно. Кривий будинок став не лише одним із найпопулярніших торгових центрів, а й архітектурною пам'яткою міста, сьогодні Кривий будинок - це одна із найбільш фотографованих будівель Польщі.Будинок займає площу близько 4 тис. кв. метрів. Він є частиною Торгового центру "Резидент", на нижньому поверсі розміщені торгові приміщення з барами й ресторанчиками, на верхніх поверхах - офісні приміщення, на другому поверсі розміщена студія Radio RMF FM.
Усередині архітектурні форми не настільки "криві", як зовні. Однак, плавні лінії й вигини дещо нагадують стиль великого Гауді, особливо його шедевр - Каза Міла ла Педрера.
Усередині Кривого будинку є своя "Стіна слави", як стверджують її творці, це справжнісінька голлівудська "Алея зірок", тільки в польському трактуванні.
Який жеж той Гордійчук брехун! Три будинки - 154,156 та 158(який чомусь 159 у плані) зібрали і занесли меру підписів цілу купу проти будівництва! Там немає де! То прибудинкова територія! Там немає де паркуватись навіть жильцям будинків, де буде парковка новобудови? Де будуть гратися діти? Той гордійчук і так засрав все місто своїми розривами- земля після того по всіх вулицях розмазана колесами його ж екскаваторів!
ВідповістиВидалити